Administratorem danych osobowych jest JNS Sp. z o.o. ul. Wróblewskiego 18, (93-578 Łódź), NIP 725-189-13-94, nasze dane kontaktowe: e-mail: biuro@jns.pl, telefon: +48 42 209 27 01, fax: +48 42 209 27 02.
Na naszej stronie internetowej stosujemy sposób zautomatyzowany przetwarzania danych (w tym profilowania), zbierania danych statystycznych i analizowania ruchu na stronie internetowej. Aby dowiedzieć się więcej na temat administratora danych, odbiorców danych, profilowania, sposobu wykorzystania oraz sposobu zmiany ustawień przeglądarki, kliknij tutaj. Korzystając z tej strony bez zmian ustawień wyrażasz zgodę na profilowanie.

Akceptuję

JNS profesjonalne rozwiazania IT dla biznesu

centrale telefoniczne

audyt it i archiwizacja danych

opieka informatyczna, budowa sieci, łącza internetowe

Profesjonalny System Call Center  

Call Center, oparte na systemie JNS PBX-IP, jest w pełni funkcjonalnym centrum obsługi telefonicznej z zaawansowanymi możliwościami konfiguracji kolejek, raportowania pracy agentów i prowadzenia badań techniką CATI (Computer Assisted Telephone Interview). Call Center jest dostępne w strukturze rozproszonej, a w efekcie pozwala na eliminację dodatkowych inwestycji związanych z organizacją odrębnego biura.

Proponowane przez nas rozwiązanie, umożliwiające obsługę zarówno połączeń przychodzących jak i wychodzących, sprawdzi się m.in. w:

  • działaniach telemarketingowych;
  • bieżącej obsłudze klientów;
  • prowadzeniu badań konsumenckich;
  • sondażach przedwyborczych;
  • usługach serwisowych.
call_center_agent_administrator_supervisor

System Call Center składa się z 3 MODUŁÓW GŁÓWNYCH, takich jak:

oraz z MODUŁÓW DODATKOWYCH (opcjonalnych), takich jak:

Call_Center_CATI_telemarketingPobierz pełną ofertę na Profesjonalny System Call Center
 
< wróć
Skontaktuj się z nami!