Administratorem danych osobowych jest JNS Sp. z o.o. ul. Wróblewskiego 18, (93-578 Łódź), NIP 725-189-13-94, nasze dane kontaktowe: e-mail: biuro@jns.pl, telefon: +48 42 209 27 01, fax: +48 42 209 27 02.
Na naszej stronie internetowej stosujemy sposób zautomatyzowany przetwarzania danych (w tym profilowania), zbierania danych statystycznych i analizowania ruchu na stronie internetowej. Aby dowiedzieć się więcej na temat administratora danych, odbiorców danych, profilowania, sposobu wykorzystania oraz sposobu zmiany ustawień przeglądarki, kliknij tutaj. Korzystając z tej strony bez zmian ustawień wyrażasz zgodę na profilowanie.

Akceptuję

JNS profesjonalne rozwiazania IT dla biznesu

centrale telefoniczne

audyt it i archiwizacja danych

opieka informatyczna, budowa sieci, łącza internetowe

Hyperion S.A. w upadłości - co mogą zrobić obecni abonenci którym nie działa telefon?  

Sąd ogłosił upadłość Hyperion SA


Wierzyciele Spółki Akcyjnej Hyperion, mBank SA oraz Skarb Państwa - Urząd Komunikacji Elektronicznej, kilka miesięcy temu złożyli uproszczone wnioski o ogłoszenie upadłości Hyperion SA. Postępowanie skutkowało obwieszczeniem przez Sąd Rejonowy w Warszawie upadłości spółki, ale co mają zrobić osoby, które dotychczas korzystały z usług świadczonych przez Hyperion?

 

Dlaczego numer nie działa?    

    Okazuje się, że osoby, które polegały na spółce Hyperion SA mogą mieć problem z usługami telekomunikacyjnymi, świadczonymi dotychczas przez firmę. Ogłoszona przez sąd upadłość skutkuje tym, iż wiele numerów, nawet po tym, jak zostały przeniesione do innych sieci, przestało działać.

 

Co można zrobić, żeby znowu korzystać z numeru?

Osoby, których numery mieszczą się w przedziale od 42 230 1000 – 42 230 9999, mogą w tej sprawie polegać na firmie JNS. Ma ona możliwość świadczenia usług głosowych na wspomnianej numeracji po firmie Hyperion SA, co oznacza, że każda osoba, której numer zawiera się w podanym przedziale, może go odzyskać i skutecznie użytkować. W razie chęci kontaktu lub zawarcia umów można napisać do firmy na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. bądź zadzwonić pod numer 42 209 27 01.

 

< wróć
Skontaktuj się z nami!