Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. Promocji Produktów

Dział firmy: Marketing / Sprzedaż
Typ oferty: zatrudnienie
Status: aktualna
Preferowany kierunek studiów / typ szkoly średniej: studia magisterskie (preferowane kierunki: zarządzanie, marketing, PR)
Miejscowość: Łódź

Opis stanowiska:

  • tworzenie i realizacja kampanii marketingowych;

  • planowanie nowych promocji 3 wybranych produktów Firmy;

  • publikacja informacji o produktach w Internecie;

  • budowanie baz klientów;

  • kontakt z potencjalnymi klientami na produkty i usługi;

  • budowanie procedur działu;

  • rozbudowa struktury zespołu i nadzór nad rozwojem;

  • wsparcie przygotowania ofert handlowych;

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe związanych z zarządzaniem, marketingiem;

  • minimalnie 4 letnie doświadczenie, poparte wynikami;

  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej;

  • wymagana kreatywność;

  • wiedza o technikach kreowania marki produktu;

  • znajomość narzędzi promocji internetowych i analitycznych (Google, Facebook, inne);

  • zdolność do szybkiego poznawania nowych zagadnień;

  • zdolność budowania i kierowania zespołem;

  • duże zaangażowanie, samodzielność, dobra organizacja pracy;

Dodatkowymi atutami będą:

  • podstawowa znajomość programu Adobe Photoshop lub Corel;

  • obsługa CMS Wordpress/Joomla;

  • znajomość j. niemieckiego w stopniu dobrym;

Oferujemy:

  • umowa o pracę;

  • możliwość rozwoju własnej ścieżki zawodowej;

  • prace w młodym, dynamicznym i kompetentnym zespole;

  • prowizje i premie za osiągnięte cele;

  • możliwość współtworzenia sukcesu nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmy z branży IT;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

Kontakt:

Prosimy o umieszczanie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji.

Specjalista ds. wsparcia IT
Specjalista ds sprzedaży systemów ERP
Praktykantka/Praktykant w Dziale Marketingu