Relokacja infrastruktury IT dla firm

Czym jest relokacja infrastruktury IT?

Jest to usługa, która w sytuacji zmiany lokalizacji firmy umożliwia sprawne przeniesienie całej funkcjonującej infrastruktury IT. Relokowane są zasoby serwerowe, stanowiska komputerowe, drukarki oraz pozostałe sprzęty elektroniczne.

W ramach usługi zapewniamy:

  • Audyt techniczny nowej siedziby - w jakim stopniu docelowa lokalizacja firmy spełnia wymagania niezbędne do prawidłowego funkcjonowania infrastruktury komputerowej i jeśli jest taka potrzeba - jak można ją dostosować i usprawnić
  • Relokację sprzętu komputerowego oraz urządzeń sieciowych
  • Współpracę i nadzór nad dostawcami zewnętrznymi
  • Instalację infrastruktury kablowej w nowym biurze
  • Przeniesienie serwerów
  • Nadzór nad projektem dostępu do internetu

Dlaczego warto wybrać usługę?

Planujesz zmianę lokalizacji firmy, a myśl o relokacji sprzętu komputerowego, urządzeń sieciowych czy infrastruktury kablowej przepełnia Cie obawami? Bez potrzeby! Jesteśmy po to, by ułatwić Ci ten proces. Po przeprowadzeniu audytu technicznego nasi specjaliści przygotowują harmonogram relokacji całego sprzętu komputerowego oraz projektują infrastrukturę kablową. O przeniesienie serwerów również nie musisz się martwić. Całość prac dostosowana jest do potrzeb Twoich pracowników oraz wymogów technicznych zapewniających sprzętowi najefektywniejsze funkcjonowanie. Zaoszczędź czas i wznów pracę firmy w wyznaczonym terminie. Nasi specjaliści sprawią, że przeniesienie do nowego biura pójdzie sprawnie i szybko.

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat usługi relokacji infrastruktury IT? Kliknij tutaj