Administratorem danych osobowych jest JNS Sp. z o.o. ul. Wróblewskiego 18, (93-578 Łódź), NIP 725-189-13-94, nasze dane kontaktowe: e-mail: biuro@jns.pl, telefon: +48 42 209 27 01, fax: +48 42 209 27 02.
Na naszej stronie internetowej stosujemy sposób zautomatyzowany przetwarzania danych (w tym profilowania), zbierania danych statystycznych i analizowania ruchu na stronie internetowej. Aby dowiedzieć się więcej na temat administratora danych, odbiorców danych, profilowania, sposobu wykorzystania oraz sposobu zmiany ustawień przeglądarki, kliknij tutaj. Korzystając z tej strony bez zmian ustawień wyrażasz zgodę na profilowanie.

Akceptuję

JNS profesjonalne rozwiazania IT dla biznesu

centrale telefoniczne

audyt it i archiwizacja danych

opieka informatyczna, budowa sieci, łącza internetowe

O firmie JNS  

Firma JNS powstała w styczniu 2005 roku, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na wysoce wyspecjalizowane i niezawodne usługi informatyczne. Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii uruchamiamy nowe usługi, stosując najnowsze rozwiązania technologiczne i elastyczną politykę. Pozwoliło to pozyskać zaufanie najbardziej wymagających klientów. Trzon naszej firmy stanowi zespół ambitnych specjalistów z branży IT, lubiących podejmować trudne wyzwania.

 

Strategia Firmy

Dostarczamy usługi na najwyższym poziomie dbając o: wysoką jakość, niezawodność działania oraz kładąc szczególny nacisk na bezpieczeństwo i pomoc techniczną. Strategia JNS ukierunkowana jest na obsługę korporacji, dużych i średnich firm oraz Urzędów Administracji Państwowej, w taki sposób, aby zapewnić konkurencyjną ofertę przy zachowaniu najwyższego poziomu jakości.

 

Nasze Atuty

Świadczymy usługi o wysokiej jakości i niezawodności. Nasza działalność opiera się na zastosowaniu najnowszych technologii i urządzeń, których parametry jakościowe oraz wydajność gwarantują wieloletnie i niezawodne działanie.

 

Jesteśmy dostawcą usług skoncentrowanym na najnowszych rozwiązaniach w dziedzinie szeroko rozumianej telekomunikacji. Naszym celem jest zwiększanie zysków naszych klientów, bezpośrednio poprzez obniżenie kosztów połączeń lokalnych, międzymiastowych oraz międzynarodowych.

 

Zaangażowanie firmy w realizację inwestycji rozpoczyna się już na etapie projektowania, a kończy się na przekazaniu użytkownikowi pełnego, sprawdzonego systemu.

 

Mamy nadzieje, że nasza współpraca handlowa z Państwem będzie korzystna dla obu stron.

 

JNS Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Wróblewskiego 18, 93-548 Łódź, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000228071. NIP 725-189-13-94, Wysokość kapitału zakładowego: 125 000,00 PLN.

 

 

< wróć
Skontaktuj się z nami!