Administratorem danych osobowych jest JNS Sp. z o.o. ul. Wróblewskiego 18, (93-578 Łódź), NIP 725-189-13-94, nasze dane kontaktowe: e-mail: biuro@jns.pl, telefon: +48 42 209 27 01, fax: +48 42 209 27 02.
Na naszej stronie internetowej stosujemy sposób zautomatyzowany przetwarzania danych (w tym profilowania), zbierania danych statystycznych i analizowania ruchu na stronie internetowej. Aby dowiedzieć się więcej na temat administratora danych, odbiorców danych, profilowania, sposobu wykorzystania oraz sposobu zmiany ustawień przeglądarki, kliknij tutaj. Korzystając z tej strony bez zmian ustawień wyrażasz zgodę na profilowanie.

Akceptuję

JNS profesjonalne rozwiazania IT dla biznesu

centrale telefoniczne

audyt it i archiwizacja danych

opieka informatyczna, budowa sieci, łącza internetowe

System CRM Vtiger  

CRM Vtiger to system pracy grupowej stworzony w celu usprawnienia zarządzania relacjami w przedsiębiorstwie. Wdrożenie systemu CRM Vtiger pozwala na lepszą organizację czasu pracy w firmie, wgląd w terminy wykonywanych zadań i bazę klientów. Oprogramowanie zostało tak zaprojektowane, że wszystkie moduły w nim zawarte są ze sobą powiązane.

vtiger-crm-logo

vtiger-chmuraSystem CRM Vtiger - sposób korzystania:

Użytkownik może korzystać z systemu CRM Vtiger poprzez stronę internetową. Aby mozliwe było połączenie z systemem funkcjonującym w przedsiębiorstwie wystarczy posiadanie dowolnej przeglądarki internetowej. W systemie można tworzyć konta zwykłych użytkowników, jaki i administratorów. System pozwala na ograniczanie widoczności niektórych modułów dla wybranych grup użytkowników.

 

vtiger-chmuraSystem CRM Vtiger - korzyści:

  • posiadanie centralnej bazy danych firm i osób kontaktowych,
  • szybkie i łatwe odnajdowanie informacji o kontrahencie,
  • rozdzielenie klientów istniejących od potencjalnych,
  • dostęp do historii wykonanych telefonów, spotkań, przekazanych spraw,
  • możliwość delegowania zadań i spraw,
  • większa kontrola i monitorowanie działań prowadzonych w firmie,
  • planowanie sprzedaży i ocena zysku,
  • usprawnienie koordynacji czasu pracy i wydarzeń,
  • oszczędność czasu. 

System CRM Vtiger, który oferujemy, charakteryzuje szeroka funkcjonalność, co pozwala na jego zastosowanie w przedsiębiorstwach z każdej branży.

 

vtiger-chmuraSystem Vtiger - moduły:

Do najważniejszych modułów Systemu należą:

NAZWA MODUŁU OPIS

vtiger-lapaPotencjalni Klienci

Potencjalni-klienci potencjalni-kliecni2
Baza potencjalnych klientów, z którymi możliwe jest nawiązanie współpracy. Przy nawiązaniu współpracy Klient, który znajdował się w module Potencjalni Klienci staje się Kontrahentem. Moduł daje możliwość podglądu przyszłych wydarzeń, dokumentów, produktów związanych z potencjalnym klientem. W module znajdują się następujące dane: imię, nazwisko, nazwa firmy, numery telefonów, adres e-mail, stron www, informacje adresowe. Można również zapisać w systemie dodatkowe informacje na temat Potencjalnego Klienta, notatki i komentarze.

vtiger-lapaKontrahenci

Kontrahenci Kontrahenci2
Baza firm, osób, z którymi współpraca już została nawiązana i trwa. Moduł ten umożliiwa zarządzanie bazą klientów, podgląd m. in. kontaktów, ofert, szans sprzedaży, faktur związanych z danym kontrahentem. Moduł jest bardzo przejrzysty i pozwala w prosty i intuicyjny sposób przeszukać bazę. Posiada również możliwość sortowania po danych kontaktowych i zawiera podstawowe dane dotyczące kontrahenta tj. imię, nazwisko, nazwę firmy, jak i numery telefonów, adres e-mail itp.

vtiger-lapaKontakty

kontakty
Moduł  stanowi bazę posiadanych kontaktów związanych z potencjalnymi klientami i kontrahentami. Istnieje możliwość dopisania kilku kontaktów do danego potencjalnego klienta lub kontrahenta, a także przeglądu szans sprzedaży, umów faktur, ofert, projektów powiązanych z danym Kontaktem. Moduł zawiera wszelkie dane kontaktowe do kontrahentów i potencjalnych klientów, umożliwia dodanie notatek, komentarzy, jak i zdjęć.

vtiger-lapaKalendarz

kalendarz kalendarz2
Stanowi terminarz, który umożliwia planowanie nadchodzących wydarzeń, delegowanie zadań do wykonania dla danej osoby bądź grupy. Kalendarz umożliwia ustalanie terminów spotkań, tworzenie powiadomień i przypomnień. Kalendarz ma również zastosowanie w planowaniu wyjazdów, urlopów, i umożliia  tworzenie zdarzeń i zadań cyklicznych. Moduł ten stanowi doskonałe narzędzie do zarządzania czasem w przedsiębiorstwie. Użytkownik ma możliwość wyświetlania Kalendarza w widoku dziennym, tygodniowym, miesięcznym i rocznym. Kalendarz można wyświetlać również jako listę czynności i zadań.

vtiger-lapaOferty

Oferty
Moduł ten stanowi bazę ofert przygotowywanych dla klientów powiązanych m.in. z zamówieniami od klientów, dokumentami. Z poziomu oferty można generować faktury, bądź zamówienia od klienta. Każda oferta zawiera informacje dotyczące tematu, numeru, sposobu wysyłki, osoby odpowiedzialnej, osoby kontaktowej, Kontrahenta, do którego jest skierowana, informacje adresowe, ustalenia i warunki oferty, listę produktów oferowanych w ramach oferty wraz z cenami, rabatem i kwotą do zapłaty. Moduł jest powiązany z usługami, produktami, zamówieniami i dokumentami wprowadzonymi do systemu.

vtiger-lapaUmowy

umowy
W przypadku tego modułu użytkownicy mają możliwość przeglądu podpisanych umów z Kontrahentami. Każda umowa zawiera informacje dotyczące terminu rozpoczęcia, przewidywanego czasu zakończenia, jak i rzeczywistej daty zakończenia, czasu trwania, stopnia realizacji. Użytkownik ma dostęp do powiązanych z daną umową dokumentów i zgłoszeń. Moduł umożliwia użytkownikowi szybkie przeszukanie podpisanych umów i orientację w stanie ich realizacji, co znacznie usprawnia pracę.

vtiger-lapaProjekty

Projekty

Moduł ten zawiera rejestr prowadzonych projektów i stanowi zgrupowanie działań zespołu firmy na rzecz klienta. Istnieje możliwość podłączenia zadań do projektów. Moduł Projekty pozwala na sprawne planowanie działań wykonywanych w ramach prowadzonych projektów, oszczędność czasu i efektywne wykorzystanie zasobów finansowych i ludzkich.

vtiger-lapaDokumenty

dokumenty
Stanowi bazę dokumentów (dowolnych plików) zgromadzonych w systemie. Użytkownik systemu ma możliwość podłączenia dokumentów m.in. pod kontrahentów, oferty, projekty, zadania, zgłoszenia, usługi. Baza plików prowadzona w systemie pozwala w każdej chwili na szybkie odnalezienie i, w razie potrzeby, pobranie potrzebnego dokumentu przez użytkownika. Każdy dokument jest przypisany pod konkretnego użytkownika lub grupę użytkowników.

vtiger-lapaRaporty

Raporty
Moduł ten umożliwia użytkownikowi szybkie i łatwe tworzenie oraz dostęp do zestawień i raportów z danych zgromadzonych w systemie. Raporty ułatwiają przegląd zrealizowanych projektów, podpisanych umów, podejmowanych działań z widokiem na etap sprzedaży np. w trakcie, zakończone sukcesem, zakończone porażką. Raporty mogą być również generowane w odniesieniu do kontrahentów i kontaktów, ofert, usług, umów, jak również wielu innych danych zgromadzonych w pozostałych modułach. Moduł ułatwia tworzenie podsumowań z działalności firmy i pozwala na globalną ocenę realizowanych projektów i podejmowanych działań.

vtiger-lapaFaktury

Faktury Faktury2
Stanowi rejestr wystawionych faktur powiązanych z dokumentami, produktami. Użytkownik może wystawić fakturę do oferty, dopisać fakturę do kontrahenta. Każda faktura zawiera informacje dotyczące m. in. tematu, osoby kontaktowej, terminu płatności, kontrahenta, prowizji od sprzedaży, informacji adresowych, warunków i ustaleń, jak i kwoty do zapłaty.

vtiger-lapaSzanse sprzedaży

Szanse-sprzedazy
Pozwala na tworzenie szans sprzedaży wraz z planowanym przychodem przewidywanym czasem trwania, aktualnym etapem sprzedaży i prawdopodobieństwem sukcesu. W trakcie realizacji danego działania użytkownik systemu może modyfikować m. in. etap, przychód. Szanse sprzedaży umożliwiają przegląd aktualnie prowadzonych, jak i zakończonych działań, jak również usprawniają prowadzenie działań w przyszłości.

vtiger-lapaPoczta Mail

poczta poczta2
Klient poczty www stanowi intuicyjny system pocztowy. Umożliwia on wysyłanie wiadomości do kontaktów, kontrahentów, potencjalnych Klientów, jak i użytkowników systemu. Użytkownik może tworzyć szablony wiadomości wysyłanych do potencjalnych klientów, kontrahentów, kontaktów, jak i wiadomości wysyłanych w sprawie zgłoszeń.

vtiger-lapaProdukty

Produkty Produkty2
Stanowi zestawienie produktów oferowanych przez firmę wraz ze stanem magazynowym, ceną i innymi opisami dotyczącymi produktu. Moduł oferuje następujące narzędzi dodatkowe: utworzenie oferty, utworzenie faktury, utworzenie zamówienia do dostawcy, utworzenie zamówienia od klientów.

 

System CRM Vtiger umożliwia dostosowywanie istniejących modułów, jak również rozbudowę o nowe elementy. Jeśli chcesz usprawnić działanie swojej firmy, zwiększyć zadowolenie swoich klientów, skontaktuj się z nami mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 42 209 27 01 i zamów u nas System CRM Vtiger. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

 

 http jns Jesteś zainteresowany kliknij TUTAJ

 

 

< wróć
Skontaktuj się z nami!