Oferujemy następujące typy Systemów Taxi do wyboru:

system-taxi-atos-pro  

SYSTEM TAXI ATOS PRO to profesjonalny system dla firm taksówkarskich, zapewniający przyjmowanie zleceń od klientów przez Operatorów, wydawanie zleceń według aktualnego rozmieszczenia taksówek, wymianę informacji pomiędzy bazą a kierowcą taksówki i wiele innych funkcji. System składa się z centrali telefonicznej oraz oprogramowania dla Operatorów i Taksówkarzy. W celu poznania pełnego opisu Systemu Taxi ATOS PRO, kliknij na poniższy link.

system_taxi_atos_proSystem Taxi ATOS PRO - szczegóły

system-taxi-atos-basic  

SYSTEM TAXI ATOS BASIC jest systemem automatycznego zamawiania taksówek dla małych i średnich firm taksówkarskich, zaprojektowany w celu zmniejszenia kosztów związanych z tradycyjnym systemem zamówień oraz usprawnienia pracy taksówkarza. System nie wymaga zatrudniania Operatorów. Połączenia przekazywane są bezpośrednio do Taskówkarzy według zdefiniowanych zasad. W celu poznania pełnego opisu Systemu Taxi ATOS BASIC, kliknij na poniższy link.

system_taxi_atos_basicSystem Taxi ATOS BASIC - szczegóły

system-taxi2  

SYSTEM TAXI ATOS MULTI CALL to najlepszy na rynku system adresowany do małych firm taksówkarskich. Został on opracowany przez techników JNS, z myślą o usprawnieniu obsługi zleceń przez taksówkarzy. Spośród dostępnych systemów wyróżnia się prezentacją numeru osoby dzwoniącej dla kierowcy taksówki. W celu poznania pełnego opisu Systemu Taxi ATOS MULTI CALL, kliknij na poniższy link.

system_taxi_atos_multi_callSystem Taxi ATOS MULTI CALL - szczegóły

 miniaturka  

SYSTEM TAXI APZ to moduł przeznaczony dla wszystkich systemów TAXI, który usprawnia proces zamawiania taksówki. Użytkownik po zarejestrowaniu się na stronie internetowej, dodaniu numeru telefonu oraz kilku adresów, dzwoniąc po taksówkę, będzie mógł wybierać między wprowadzonymi przez siebie adresami. W ten sposób możliwe jest przystąpienie do realizacji zlecenia, bez potrzeby oczekiwania na połączenie z dyspozytorem. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij na link poniżej.

system_taxi_atos_multi_callSystem Taxi APZ - szczegóły