• +48 42 209 27 01
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • pn.-pt. 9-17

Z przyjemnością informujemy, że nasza oferta Systemów Taxi powiększyła się o nowy system - System Taxi ATOS MULTI CALL. System ten został opracowany przez naszych programistów specjalnie dla małych firm taksówkarskich, jest łatwy w obsłudze i stanowi rozwiązanie wyjątkowe na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z Systemem i skorzystania z naszych usług.  system-taxi

Zapraszamy do zapoznania się z informacją o naszej usłudze, jaką jest opieka serwisowa dla gastronomii dotycząca sprzętu i oprogramowania. Usługa ta jest adresowana do właścicieli lokali gastronomicznych, w których wykorzystywany jest System gastronomiczny S4H lub inny.  opieka-serwisowa

 Od dnia 22 marca 2013 roku obowiązuje znowelizowana Ustawa Prawo Telekomunikacyjne, która nakłada na każdego właściciela serwisu www (w szczególności przedsiębiorcę) obowiązek informowania internautów o tym, że jego strona wykorzystuje pliki cookies. Oferujemy pomoc w przygotowaniu odpowiedniej informacji na stronę internetową, która będzie spełniała obowiązek ustawowy. Zleć to nam, a my wykonamy pracę za Ciebie. polityka-cookies

Z przyjemnością informujemy, że na naszej stronie internetowej znajduje się uaktualniona oferta hostingu serwera dla stron internetowych.

Proponujemy Państwu do wyboru następujące pakiety:

  • Business Web,
  • Business Web & E-mail,
  • Buisness Max.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług. 

hosting-www

Zapraszamy do zapoznania się z naszą zaktualizowaną ofertą Systemu archiwizacji danych.Proponujemy Państwu System, który zapewnia automatyczny backup, pozwala na pracę bez zakłóceń i przesyła w bezpieczne miejsce bezcenne dane. System ten adresujemy do użytkowników, dla których utrata danych wiąże się z koniecznością poniesienia wysokich kosztów odzyskiwania posiadanych zasobów.

archiwizacja-danych2

System Video tłumacz języka migowego jest naszym najnowszym produktem, stworzonym wspólnie z łódzkim oddziałem Polskiego Związku Głuchych (PZG). System ten oferujemy Urzędom i Instytucjom, które od 1 kwietnia 2012 r. ustawowo powinny zapewnić osobom głuchym dostęp do tłumacza języka migowego. A także z Wideotłumacza mogą skorzystać firmy prywatne, które chciałyby pozyskać nowych klientów.

W naszym projekcie wzięło już udział 30 Urzędów na terenie województwa łódzkiego. Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z Systemu Wideotłumacza, prosimy o KONTAKT.

wideo_tlumacz_dla_osob_gluchych1
© 2020 JNS Sp. z o.o.