Administratorem danych osobowych jest JNS Sp. z o.o. ul. Wróblewskiego 18, (93-578 Łódź), NIP 725-189-13-94, nasze dane kontaktowe: e-mail: biuro@jns.pl, telefon: +48 42 209 27 01, fax: +48 42 209 27 02.
Na naszej stronie internetowej stosujemy sposób zautomatyzowany przetwarzania danych (w tym profilowania), zbierania danych statystycznych i analizowania ruchu na stronie internetowej. Aby dowiedzieć się więcej na temat administratora danych, odbiorców danych, profilowania, sposobu wykorzystania oraz sposobu zmiany ustawień przeglądarki, kliknij tutaj. Korzystając z tej strony bez zmian ustawień wyrażasz zgodę na profilowanie.

Akceptuję

JNS profesjonalne rozwiazania IT dla biznesu

centrale telefoniczne

audyt it i archiwizacja danych

opieka informatyczna, budowa sieci, łącza internetowe

Kawiarnia Elvis Cafe ma swoją stronę www  

W ostatnim czasie pracowaliśmy nad kolejną stroną internetową. Tym razem naszym klientem była Kawiarnia Elvis Cafe z Aleksandrowa Łódzkiego. Jak do tej pory ta serwująca pyszną i prawdziwą kawę Kawiarnia nie miała swojej strony www, a komunikację z klientami prowadziła jedynie przy pomocy Fan Page na FB. Od wczoraj może się już pochwalić swoją witryną w sieci.

referencje-jns-strona-www-elvis-cafe

 

Stronę oparliśmy o system CMS, który pozwoli klientowi na:

  • łatwe i szybkie wprowadzania zmian na stronie,
  • modyfikację menu,
  • czy wstawianie nowych wydarzenia z życia Kawiarni.

Obecnie pracujemy nad kolejną stroną dla tego klienta. Możemy Wam zdradzić, że również będzie ona pozostawać w "klimacie kawowym" :) Tymczasem zapraszamy Was do odwiedzin: http://elviscafe.pl/

Zobacz naszą ofertę stron www: Strona www dla Twojej firmy

 

 

< wróć
Skontaktuj się z nami!