Administratorem danych osobowych jest JNS Sp. z o.o. ul. Wróblewskiego 18, (93-578 Łódź), NIP 725-189-13-94, nasze dane kontaktowe: e-mail: biuro@jns.pl, telefon: +48 42 209 27 01, fax: +48 42 209 27 02.
Na naszej stronie internetowej stosujemy sposób zautomatyzowany przetwarzania danych (w tym profilowania), zbierania danych statystycznych i analizowania ruchu na stronie internetowej. Aby dowiedzieć się więcej na temat administratora danych, odbiorców danych, profilowania, sposobu wykorzystania oraz sposobu zmiany ustawień przeglądarki, kliknij tutaj. Korzystając z tej strony bez zmian ustawień wyrażasz zgodę na profilowanie.

Akceptuję

JNS profesjonalne rozwiazania IT dla biznesu

centrale telefoniczne

audyt it i archiwizacja danych

opieka informatyczna, budowa sieci, łącza internetowe

Systemy wideokonferencyjne - TrueConf  

TrueConf-wideokonferencje-przyklad

Chcesz zwiększyć dostępność czasową swoich pracowników?

Potrzebujesz lepszej organizacji czasu pracy?

Zamierzasz zwiększyć efektywność pracy?

Dowiedz się więcej!

System konferencyjny TrueConf!

TrueConf wideokonferencje to kilka opcji wyboru:

 
  • jest to wideokonferencyjny serwer programowy za pomocą, którego możliwe jest stworzenie prywatnej lub firmowej infrastruktury wideokonferencyjnej
 
  • to darmowa aplikacja umożliwiająca widekonferencyjne rozmowy na Twoim telefonie. Obsługuje systemy Android i iOS w sieciach 3G, 4G i Wi-Fi.
 
  • to rozwiązanie wideokonferencyjne dostępne w chmurze. Nie wymaga instalacji serwera wideokonferencyjnego. Posiada większość funkcji TrueConf Server.
 
  • to uniwersalne urządzeniewideokonferencyjne do sal konferencyjnych i pomieszczeń do tego przeznaczonych. Zapewnia wysoką jakość prowadzonych rozmów.
 
  • jest to specjalna licencja wideokonferencyjna, skierowana do dużych przedsiębiorstw i instytucji, które zatrudniają dużą ilość pracowników. Znajduje również zastosowanie w firmach z wieloma odziałami, gdzie kontakt między pracownikami musi być stały i łatwy.

Wybierz najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Sprawdź szczegóły oferty:

http jns System wideokonferencji TrueConf - Oferta

http jns System wideokonferencji TrueConf - Narzędzia współpracy

http jns System wideokonferencji TrueConf - Tryby prowadzenia wideokonferencji

 

 
< wróć
Skontaktuj się z nami!