W ramach oferty dla gastronomii oferujemy następujące systemy i usługi:

 urzdzenia pakiety  

SPRZĘT I OPROGRAMOWANIE DLA TWOJEJ GASTRONOMII

Specjaliści JNS stworzyli cztery pakiety oprogramowania i sprzętu dla Twojego biznesu. Z doświadczenia wiemy, że najlepsze rozwiązania to takie, które sprawiają jak najmniej kłopotów i dają jak najwięcej zysków. Takie właśnie są nasze pakiety. Zapoznaj się z nimi i wybierz najlepsze rozwiązanie.

http jnsWybierz swój pakiet i zdystansuj konkurencję!

s4h  

SYSTEM GASTRONOMICZNY S4H GASTRONOMIA
System składa się z oprogramowania dla gastronomii S4H oraz sprzętu typu Kasy fiskalne, Terminale POS (dotykowe), czytniki kart itp. System ten zapewnia kompleksową obsługę: od przyjmowania zamówień do momentu automatycznego aktualizowania stanów magazynowych. Szczegółowe informacje na temat SYSTEMU S4H DLA GASTRONOMII znajdziesz klikając poniższy link.

sprzet_dla_gastronomiisystem_gastronomiczny_s4hSystem Gastronomiczny S4H - szczegóły

   

 

x2  

X2SYSTEM DLA GASTRONOMII

Nowoczesny i profesjonalny system dla branży gastronomicznej. Jego modułowa budowa pozwala na dowolne dostosowanie do potrzeb. X2System jest łatwy w obsłudze i wpływa wydajnie na poprawę funkcjonowania zarówno pojedynczego lokalu gastronomicznego, jak i sieci lokali.

http jnsX2System dla gastronomii - szczegóły

 

dla gastronomii afos2  

SYSTEM GASTRONOMICZNY AFOS (Automatic Food Ordering System)
System ten, stworzony przez programistów firmy JNS, umożliwia otwarcie automatycznych kanałów zamówień dla klientów, np. poprzez stronę www lub poprzez telefon przy wykorzystaniu automatycznego menu głosowego IVR. System umożliwia obsługę zamówienia od momentu jego przyjęcia, do momentu dostarczenia do klienta.

system_gastronomiczny_afosSystem Gastronomiczny AFOS - szczegóły

 

 

 

dostawy

 

 SYSTEM FoodGo

System został opracowany biorąc pod uwagę potrzeby naszych klientów. FoodGo to prosty w obsłudze, intuicyjny i kompleksowy system do zarządzania dostawami dla lokalu gastronomicznego dowolnej wielkości, ułatwia on pracę, poprawia efektywność i pozwala na lepszą kontrolę. 

http jnsSystem zarządzania dostawami FoodGo - szczegóły

 

 

 

monitoringi

 

SYSTEM MONITORINGU W LOKALU GASTRONOMICZNYM

System monitoringu stanowi komleksowe rozwiązanie dla restauracji, pubów itp. Monitoring pozwala na dyskretne nadzorowanie pracowników i eliminację potencjalnych nadużyć. nasza oferta obemuje dostrczenie sprzętu, wdrożenie systemu, szkolenie z obsługi i opiekę serwisową nad systemem.

http jns System monitoringu w lokalu - szczegóły

     
opiekna serwis  

OPIEKA SERWISOWA DLA GASTRONOMII

Usługa opieki serwisowej dotyczy sprzętu i oprogramowania wykorzystywanego w lokalu gastronomicznym. Naszą ofertę kierujemy do wszytkich lokali gastronomicznych mających jakiekolwiek problemy z wykorzystywanym w lokalu systemem gastronomicznym, system monitoringu itp. 

http jns Opieka serwisowa dla gastronomii - szczegóły