Administratorem danych osobowych jest JNS Sp. z o.o. ul. Wróblewskiego 18, (93-578 Łódź), NIP 725-189-13-94, nasze dane kontaktowe: e-mail: biuro@jns.pl, telefon: +48 42 209 27 01, fax: +48 42 209 27 02.
Na naszej stronie internetowej stosujemy sposób zautomatyzowany przetwarzania danych (w tym profilowania), zbierania danych statystycznych i analizowania ruchu na stronie internetowej. Aby dowiedzieć się więcej na temat administratora danych, odbiorców danych, profilowania, sposobu wykorzystania oraz sposobu zmiany ustawień przeglądarki, kliknij tutaj. Korzystając z tej strony bez zmian ustawień wyrażasz zgodę na profilowanie.

Akceptuję

JNS profesjonalne rozwiazania IT dla biznesu

centrale telefoniczne

audyt it i archiwizacja danych

opieka informatyczna, budowa sieci, łącza internetowe

System Taxi ATOS MULTI CALL - nowa oferta  

Z przyjemnością informujemy, że nasza oferta Systemów Taxi powiększyła się o nowy system - System Taxi ATOS MULTI CALL. System ten został opracowany przez naszych programistów specjalnie dla małych firm taksówkarskich, jest łatwy w obsłudze i stanowi rozwiązanie wyjątkowe na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z Systemem i skorzystania z naszych usług.  system-taxi

Obecnie w naszej ofercie posiadamy następujące systemy taxi:

 

Szczegóły nowej oferty:
system_taxi_atos_multi_call System Taxi ATOS MULTI CALL

 

< wróć
Skontaktuj się z nami!