Zapraszamy do zapoznania się z naszą zaktualizowaną ofertą na strony internetowe. Specjalnie dla Państwa opracowaliśmy pakiety tworzenia stron internetowych, spośród których z pewnością każdy coś dla siebie znajdzie. W naszych projektach wykorzystujemy m. in. technologie: XHTML, CSS3, PHP, SQL, Flash. Stwórz sobie z nami funkcjonalną i nowoczesną witrynę www i daj zaistnieć swojej firmie w sieci. strony-www-jns 

 Dla naszych Klientów tworzymy profesjonalne i nowoczesne:

 

Krok po kroku - stwórz z nami stronę www, która zachwyci Twoich Klientów. Jak rozpoczynamy współpracę? 

  1. Rejestracja domeny - pomagamy naszym klientom dokonać wyboru najlepszej domeny, którą następnie rejestrujemy. 

  2. Redakcja treści - redagujemy treści dostarczone nam przez Klienta. Na specjalne życzenie oferujemy stworzenie na treści, które będą zarówno przyjazne dla użytkowników, jak i dla wyszukiwarek internetowych. 

  3. Wybór zdjęć - starannie dobieramy grafikę, która nawiązuje do charakteru działalności prowadzonej przez naszego Klienta. Oferujemy również dostosowanie i opracowanie materiałów graficznych dostarczonych przez Klienta.

  4. Przygotowanie szablonu graficznego - każdemu z naszych Klientów oferujemy unikalny i autorski szablon graficzny. Dzięki temu każda stworzona przez nas witryna internetowa odznacza się niepowtarzalnym i wyjątkowym wyglądem.

  5. Akceptacja projektu -  projekt szablonu graficznego przedstawiamy do akceptacji Klientowi. Wprowadzamy ewentualne poprawki i przestępujemy do cięcia grafiki, kodowania strony, wstawiamy treści i optymalizujemy stronę pod kątem pozycjonowania.

  6. Publikacja w Internecie - stanowi ostatni krok w realizacji strony www dla naszego Klienta. Witryna internetowa www zostaje opublikowana i stanowi firmowe okno na wirtualny świat. 

 

Jednak samo stworzenie strony www to nie wszystko. Warto zadbać również o to, by osiągała ona jak najwyższą pozycję w wyszukiwarkach. Do tego niezbędne jest aktualizowanie i pozycjonowanie strony internetowej. W naszej ofercie znajduje się zatem również:

 

Poznaj naszą ofertę: 

http jns Strony internetowe

http jns Strony www - nasze realizacje

 

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Skontaktuj się z nami: KONTAKT