referencje-jns-strona-www

Nowy projekt portalu e-learningowego - wkrótce w realizacji

Strona pokazowa projektu e-learningowego

referencje-jns-strona-www

Gumex - strona internetowa

Serwis ogumienia w Łodzi, dla którego zrealizujemy projekt nowej strony internetowej, opartej na systemie do zarządzania treścią. Przejrzysty i funkcjonalny szablon to kwintesencja nowego designu tej strony www.

http://gumex.auto.pl/

referencje-jns-strona-www-program-crm

Programy CRM - strona internetowa

Nowa strona produktowa naszej firmy - nowoczesny szablon z dużą ilością funkcjonalności. Strona oparta na systemie do zarządzania treścią, automatyczne wyświetlanie 3 najnowszych aktualnosci, generator galerii i wiele innych.

http://program-crm.pl/

referencje-jns-strona-www-elvis-cafe

Kawiarnia Elvis Cafe - strona internetowa

Elvis Cafe to  przytulna kawiarnia w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie można wypić prawdziwą kawę, napić się herbaty czy zjeść pyszny deser. Strona oparta został tradycyjnie o system CMS. 

http://elviscafe.pl/

strona-www-towarzystwo-chirurgow-polskich-referencje-jns

Towarzystwo Chirurgów Polskich - strona internetowa

Towarzystwo Chirurgów Polskich szerzy zdobycze nauki wśród chirurgów, współdziała w organizowaniu ochrony zdrowia, zachęca i wdraża chirurgów do pracy naukowej. Dla TChP wykonaliśmy nową stronę www opartą o CMS. Wdrożyliśmy na niej m.in. kalendarz wydarzeń i logowanie dla użytkowników. 

http://tchp.pl/

aimsztukateria-strona-www

A&M Sztukateria - strona internetowa

A&M Sztukateria to producent sztukaterii elewacyjnej. Swoje usługi oferuje na terenie miast województwa łódzkiego. W ofercie  firmy znajdują się m.in. listy, zworniki, gzymsy, podparapetniki, loga i dekory. Zaprojektowaliśmy nowy szblon graficzny, stronę oparliśmy o system zarządzania treścią i zoptymalizowaliśmy ją pod kątem pozycjonowania. 

http://www.aimsztukateria.pl/

strona-www-sp-kazimierz-2

Szkoła Podstawowa  Kazimierz - strona internetowa

Stona www Szkoły Podstawowej z ponad 50-letnimi tradycjami. Witryna zawiera niezbędne informacje z życia szkoły, plany lekcji, listę nauczycieli. 

http://spkazimierz.96.lt

 strona portalu gastronomii

PORTALGASTRONOMII.PL- strona internetowa

Portal z nowoczesnymi rozwiązaniami dla branży gastronomicznej. Najnowocześniejsza obecnie na rynku platforma B2B we wspomnianej branży.

Dowiedz się jak sprawniej i szybciej realizować założenia Twojego biznesu

http://portalgastronomii.pl/

strona-www-foodexo

FOODEXO - strona internetowa

FOODEXO Sp. z o.o. działa od 2002 roku w branży spożywczej. Firma produkuje i handluje sproszkowanymi produktami mlecznymi. Mieliśmy przyjemność stworzyć stronę www opartą o system CMS. Witryna została opracowana w trzech wersjach językowych.

http://www.foodexo.pl/

strona-www-taxi-express

Taxi Express - strona internetowa

dr Thomas Walter, Taxi Express, Spółka z o.o. to ogólnopolska korporacja taksówkowa i publiczny operator pocztowy. Dla firmy opracowaliśmy, już tradycyjnie, stronę z systemem do zarządzania treścią (CMS). 

http://taxiexpress.com.pl/

strona-www-wik-skarpety

Wik Skarpety - strona internetowa

Wik-Skarpety to producent skarpet i legginsów. Na podstawie zaprojektowanego szablonu graficznego mieliśmy za zadanie wykonanie strony. Strona oparta jest na systemie CMS, zawiera ciekawą galerią zdjęć. 

http://www.wik-skarpety.pl/

strona-www-taxi-plus

Taxi Plus - strona internetowa

Taxi Plus S.C. to przedsiębiorstwo taksówkarskie działające od 2009 roku. Dla firmy mieliśmy przyjemność wykonać stronę internetową posiadającą system CMS, dzięki któremu na stronie znajdują się zawsze najświeższe informacje. 

http://www.taxi-plus.pl/

strona-www-wideotlumacz

Wideotłumacz - strona internetowa

Strona www usługi Wideotłumacz dedykowanej dla przede wszystkim dla urzędów i instytucji chcących zapewnić osobom głuchym możliwość samodzielnego załatwienia swoich spraw. Strona została oparta o system zarządzania treścią (CMS).

http://wideotlumacz.pl/

strona-www-keber

Keber - strona internetowa 

Keber Sp. z o.o. zajmuje się hodowla i sprzedażą bażantów i kuropatw. Witryna stanowi doskonały przykład klasycznej niewielkiej witryny firmowej, która zawiera jednak kilka ciekawych elementów jak: slideshow, licznik odwiedzin, czy formularz kontaktowy. 

http://keber.pl/

strona-www-kanadyjskiedomy

Zbigniew Szewczyk Domy z bali - strona internetowa

Firma Zbigniew Szewczyk Domy z bali specjalizuje się w budowie domów z bali i domów z drewna. Naszym zadaniem było odświeżenie witryny internetowej i nadanie jej charakteru nawiązującego do drewnianych domów. 

http://kanadyjskiedomy.pl/

strona-www-inwat

Inwat - strona internetowa

Inwat Sp. z o.o. Zakład Badawczo-Projektowy świadczący specjalistyczne usługi usług dla energetyki zawodowej i przemysłowej oraz przemysłu związanego z energetyką. Opracowaliśmy stronę www z systemem zarządzania treścią CMS.

http://inwat.pl/

strona-www-masaz-lodz
strona-www-intro-kjmassage
strona-www-kjmassage

K&J Massage - strona internetowa

K&J Massage to firma oferująca masaże u Klienta. Mieliśmy przyjemność opracować pierwotną wersję strony, którą później odświeżyliśmy i opracowaliśmy intro strony.

http://kjmassage.pl/

strona-www-4medica

4MEDICA- portal zapisu na konferencje

4MEDICA Sp. z o.o. to firma organizująca szkolenia i konferencje dla branży medycznej. Realizacja strony www składała się z opracowania szaty graficznej i system organizacji konferencji z możliwością zapisu na konferencje i inne atrakcje.

strona-www-ingla

Inglaway - witryna do nauki języka

Ingla Sp. z o.o. to szkoła językowa specjalizująca się w nauczani języka angielskiego. Kurs Inglaway to innowacyjne przedsięwzięcie szkoły Ingla. Mieliśmy przyjemność zaprojektować witrynę do nauki języka angielskiego z możliwością brania udziału w lekcjach i ich odsłuchu. 

http://inglaway.ingla.pl/index/login

strona-www-ecolabad

Ecolabad - strona internetowa

Ecolabad Laboratorium Fizyko-Chemiczne Badania i Analizy Środowiska S.C. to laboratorium prowadzące badania w dziedzinie higieny pracy.  Naszym zadaniem było stworzenie strony www - wizytówki, która będzie zawierała podstawowe informacje o Laboratorium. 

http://ecolabad.pl/

 strona-www-taxi-pizza

Taxi Pizza - portal zamówień

Miejskie Przedsiębiorstwo Transportowe Tele Taxi 6400-400 to jedna z największych firm taksówkarskich działających na terenie całego kraju. W ramach tego projektu opracowaliśmy portal do składania zamówień na pizzę i dodatki poprzez stronę internetową.

strona-www-e-city-vision

e-City Vision - strona internetowa

Firma e-City Vision powstała w 2012 roku i działa w branży informatycznej i telekomunikacyjnej. Naszym zadaniem było stworzenie firmowej witryny nowo powstałej firmy. Strona została oparta o system CMS. 

http://e-cityvision.pl/

strona-www-sklep-jns

Sklep JNS - sklep internetowy

Sklep internetowy naszej firmy. Z założenia miał być prosty i przejrzysty. Oparty został na najnowszej i jednej z najbardziej zaawansowanych technologicznie platform - VirtueMart + Joomla.

http://sklep.jns.pl/

 

Poznaj naszą ofertę na strony www:

http jns Strony internetowe