Administratorem danych osobowych jest JNS Sp. z o.o. ul. Wróblewskiego 18, (93-578 Łódź), NIP 725-189-13-94, nasze dane kontaktowe: e-mail: biuro@jns.pl, telefon: +48 42 209 27 01, fax: +48 42 209 27 02.
Na naszej stronie internetowej stosujemy sposób zautomatyzowany przetwarzania danych (w tym profilowania), zbierania danych statystycznych i analizowania ruchu na stronie internetowej. Aby dowiedzieć się więcej na temat administratora danych, odbiorców danych, profilowania, sposobu wykorzystania oraz sposobu zmiany ustawień przeglądarki, kliknij tutaj. Korzystając z tej strony bez zmian ustawień wyrażasz zgodę na profilowanie.

Akceptuję

JNS profesjonalne rozwiazania IT dla biznesu

centrale telefoniczne

audyt it i archiwizacja danych

opieka informatyczna, budowa sieci, łącza internetowe

System Taxi APZ  

 

Opis produktu:

 

Postaw na nowoczesne rozwiązania w branży taksówkarskiej. Automatyczne przyjmowanie zleceń telefonicznych bez dyspozytora stało się możliwe.

 

Co zyskają Twoi klienci?

 

  • Skrócenie procesu zamawiania usługi.

  • Ograniczenie kosztów spowodowanych oczekiwaniem na połączenie, brak potrzeby łączenia z dyspozytorem.

  • Zapisanie adresów dla łatwiejszego ponownego wybierania trasy.

  • Zwiększenie zadowolenia z otrzymanej usługi.

 

Co zyska Twoja firma?

 

  • Zwiększenie ilości powracających klientów.

  • Skrócenie czasu potrzebnego na przyjęcie zlecenia.

  • Odciążenie stanowiska dyspozytora z nadmiaru pracy.

  • Zmniejszenie prawdopodobieństwa popełnienia błędu podczas przyjmowania zlecenia.

 

SYSTEM TAXI APZ to moduł przeznaczony dla wszystkich systemów TAXI, który usprawnia proces zamawiania taksówki. Użytkownik po zarejestrowaniu się na stronie internetowej, dodaniu numeru telefonu oraz kilku adresów, dzwoniąc po taksówkę, będzie mógł wybierać między wprowadzonymi przez siebie adresami. W ten sposób możliwe jest przystąpienie do realizacji zlecenia, bez potrzeby oczekiwania na połączenie z dyspozytorem.

 

Skrócony opis procesu zamawiania.

infografika 2

Stały klient zamawiając taksówkę, usłyszy w zapowiedzi listę trzech adresów, najczęściej wybieranych przy zamawianiu. Jeżeli klient posiada adresy ulubione, ma również możliwość wyboru spośród nich. Po wyborze właściwej pozycji, za pomocą wybierania numerycznego, osoba składająca zamówienie usłyszy komunikat mówiący o wyszukiwaniu najbliższej dostępnej taksówki, a następnie o przewidywanej ilości czasu do jej przyjazdu. Zlecenie klienta przekazane jest do realizacji.

 
< wróć
Skontaktuj się z nami!