Administratorem danych osobowych jest JNS Sp. z o.o. ul. Wróblewskiego 18, (93-578 Łódź), NIP 725-189-13-94, nasze dane kontaktowe: e-mail: biuro@jns.pl, telefon: +48 42 209 27 01, fax: +48 42 209 27 02.
Na naszej stronie internetowej stosujemy sposób zautomatyzowany przetwarzania danych (w tym profilowania), zbierania danych statystycznych i analizowania ruchu na stronie internetowej. Aby dowiedzieć się więcej na temat administratora danych, odbiorców danych, profilowania, sposobu wykorzystania oraz sposobu zmiany ustawień przeglądarki, kliknij tutaj. Korzystając z tej strony bez zmian ustawień wyrażasz zgodę na profilowanie.

Akceptuję

JNS profesjonalne rozwiazania IT dla biznesu

centrale telefoniczne

audyt it i archiwizacja danych

opieka informatyczna, budowa sieci, łącza internetowe

System gastronomiczny S4H - Backup FTP  

system-gastro-s4h-backup

Backup FTP to idealne rozwiązanie, aby zabezpieczyć dane. Profesjonalne usługi archiwizacji danych w sieci przeznaczone zarówno dla odbiorców indywidualnych, małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw i instytucji. Pozwala chronić dane przechowywane na stacjach roboczych, laptopach i serwerach sieciowych - dane z systemu gastronomicznego S4H. Rozwiązanie dedykowane jest firmom, które cenią sobie bezpieczeństwo i stabilność.

Zalety Backup FTP 

1. Przesyłanie danych

Raz stworzony mechanizm dokonuje codziennie automatycznej wysyłki pomiędzy stacjami roboczymi, a serwerem FTP.  Archiwizacja jest wykonywana w tle i nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu firmy.

2. Archiwizacja

Możliwość odtworzenia danych z dowolnego dnia wstecz, zabezpiecza przed niepożądanymi zmianami oraz daje możliwość kontroli kolejnych zmian dokonywanych często przez różnych użytkowników systemu.

3. Backup pracujących systemów 

Mechanizm pozwala na archiwizację danych podczas pracy systemu.

4. Gwarancja bezpieczeństwa

Stała kontrola pracowników S4H nad poprawnością wykonania i przesłania archiwum danych. Zabezpieczona odpowiednia ilość miejsca na FTP.

 

 
< wróć
Skontaktuj się z nami!