Administratorem danych osobowych jest JNS Sp. z o.o. ul. Wróblewskiego 18, (93-578 Łódź), NIP 725-189-13-94, nasze dane kontaktowe: e-mail: biuro@jns.pl, telefon: +48 42 209 27 01, fax: +48 42 209 27 02.
Na naszej stronie internetowej stosujemy sposób zautomatyzowany przetwarzania danych (w tym profilowania), zbierania danych statystycznych i analizowania ruchu na stronie internetowej. Aby dowiedzieć się więcej na temat administratora danych, odbiorców danych, profilowania, sposobu wykorzystania oraz sposobu zmiany ustawień przeglądarki, kliknij tutaj. Korzystając z tej strony bez zmian ustawień wyrażasz zgodę na profilowanie.

Akceptuję

JNS profesjonalne rozwiazania IT dla biznesu

centrale telefoniczne

audyt it i archiwizacja danych

opieka informatyczna, budowa sieci, łącza internetowe

Opieka informatyczna - Dlaczego my?  

Wybór firmy świadczącej opiekę informatyczną stanowi nie lada wyzwanie. Mamy świadomość, że na rynku istnieje ogromna konkurencja, jednak jesteśmy pewni, że świadczymy usługi najwyższej jakości. W tym przekonaniu utwierdzają nas zadowoleni klienci, którzy zaufali nam i razem z nami budują swój sukces na rynku.

 

Opieka informatyczna JNS - co nas wyróżnia?

Outsourcing-IT-JNS2 PROFESJONALIZM - trzon naszej firmy stanowi zespół ambitnych specjalistów z branży IT lubiących podejmować trudne wyzwania.
Outsourcing-IT-JNS3 DOŚWIADCZENIE - na rynku usług informatycznych i telekomunikacyjnych działamy już od 2005 roku, a naszymi klientami są firmy z różnych branż.
opieka-informatyczna-efektywnosc EFEKTYWNOŚĆ - nasze zaplecze techniczne i doświadczeni pracownicy pozwalają na ciągły wzrost efektywności i skuteczności podejmowanych przez nas działań.
outsourcing-IT-JNS ZAANGAŻOWANIE - do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co pozwala na znalezienie rozwiązań idealnie dopasowanych do potrzeb.
outsourcing-IT2 BEZPIECZEŃSTWO INFORMACJI - należy do naszych głównych priorytetów. Informacje i dane naszych klientów i ich partnerów mają zagwarantowaną najwyższą ochronę.

 

Skontaktuj się z nami, przedstaw nam swoje potrzeby, a my z przyjemnością przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

 

Sprawdź:

http jns Opieka informatyczna dla firm

http jns Referencje JNS

 

 
< wróć
Skontaktuj się z nami!