Administratorem danych osobowych jest JNS Sp. z o.o. ul. Wróblewskiego 18, (93-578 Łódź), NIP 725-189-13-94, nasze dane kontaktowe: e-mail: biuro@jns.pl, telefon: +48 42 209 27 01, fax: +48 42 209 27 02.
Na naszej stronie internetowej stosujemy sposób zautomatyzowany przetwarzania danych (w tym profilowania), zbierania danych statystycznych i analizowania ruchu na stronie internetowej. Aby dowiedzieć się więcej na temat administratora danych, odbiorców danych, profilowania, sposobu wykorzystania oraz sposobu zmiany ustawień przeglądarki, kliknij tutaj. Korzystając z tej strony bez zmian ustawień wyrażasz zgodę na profilowanie.

Akceptuję

JNS profesjonalne rozwiazania IT dla biznesu

centrale telefoniczne

audyt it i archiwizacja danych

opieka informatyczna, budowa sieci, łącza internetowe

Ochrona sieci firmowej  

ESET Enterprise Edition została opracowana specjalnie dla klientów oczekujących kompleksowych rozwiązań w zakresie ochrony antywirusowej. Pakiet ten składa się z  ESET Endpoint Security Enterprise Edition i ESET Endpoint Antivirus 'NOD32' Enterprise Edition. Stanowią one najlepszy sposób na pełną, wysoce wydajną i skuteczną ochronę sieci firmowej.   Ochrona-sieci-firmowej

  • Ochrona stacji roboczych 

Ochronę tą zapewniają dwa rodzaje programów ESET: ESET Endpoint Antivirus 'NOD32' i ESET Endpoint Security.

  • Ochrona smartfonów

Firmowe urządzenia mobilne chroni ESET Mobile Security.

  • Ochrona serwerów plikowych

ESET File Server Security zapewnia najlepsza ochronę dla bezcennnych zasobów firmy - jej danych. 

  • Ochrona poczty elektronicznej

W ramach ochrony poczty elektronicznej przed niechcianym spamem i innymi zagrożeniami wykorzystywany jest ESET Mail Security.  

  • Ochrona bramy internetowej

ESET Gateway Security służy do ochrony bramek HTTP i FTP. Ochrona obejmuje zarówno znane, jak i nowe wirusy, robaki i konie trojańskie. ESET Gateway Security walczy również z zagrożeniami typu spyware i innymi.

 

produkty-eset

 Rys. Kompleksowa ochrona sieci firmowej ESET Enterprise Edition

 

Do zarządzania kompleksowa ochroną sieci firmowej służy centralna konsola ESET Remote Administrator, która pozwala na szybkie i łatwe zarządzanie bezpieczeństwem firmowej sieci. Dzięki konsoli administrator ma możliwość kontroli całej sieci z jednego miejsca.

 

Zobacz również inne rozwiązania ESET dla biznesu:

http jns Ochrona stacji roboczych

http jns Ochrona stacji roboczych i serwerów plikowych

http jns Ochrona serwerów pocztowych i bramy internetowej

http jns Ochrona sieci mobilnej

 

 

 
< wróć
Skontaktuj się z nami!