Dodatkowe elementy do systemów IP - Karty i bramki FXO analogowe:
 
KARTY FXO POTS na PCI:
 
 Karta POTS 2-portowa
Karta_2xPOTS
Opis:
Karta składa się z podstawy karty (mieści do 2 modułów FXO) i modułu FXO 2-portowego. Umożliwia podłączenie do centrali do 2 linii miejskich analogowych.
 
 Karta POTS 2-portowa z kasowaniem echa
Karta2xPOTS_Kasowanie_echa
Opis:
Karta składa się z podstawy karty (mieści do 2 modułów FXO) i modułu FXO 2-portowego. Umożliwia podłączenie do centrali do 2 linii miejskich analogowych i posiada funkcję kasowania echa.
 
 Karta POTS 4-portowa
Karta_4xPOTS
Opis:
Karta składa się z podstawy karty (mieści do 2 modułów FXO) i 2 modułów FXO 2-portowych. Umożliwia podłączenie do centrali do 4 linii miejskich analogowych.
 
 Karta POTS 4-portowa z kasowaniem echa
Karta_4xPOTS_Kasowanie_echa
Opis:
Karta składa się z podstawy karty (mieści do 2 modułów FXO) i 2 modułów FXO 2-portowych. Umożliwia podłączenie do centrali do 4 linii miejskich analogowych i posiada funkcję kasowania echa.
 
 Karta POTS 6-portowa
Karta6xPOTS
Opis:
Karta składa się z podstawy karty (mieści do 2 modułów FXO), 3 modułów FXO 2-portowych, karty rozszerzeń REMORA (mieści do 2 modułów FXO) i MOSTKU łączącego podstawę karty z REMORA. Umożliwia podłączenie do centrali do 6 linii miejskich analogowych.
 
 Karta POTS 6-portowa z kasowaniem echa
Karta_6xPOTS_Kasowanie_echa
Opis:
Karta składa się z podstawy karty (mieści do 2 modułów FXO), 3 modułów FXO 2-portowych, karty rozszerzeń REMORA (mieści do 2 modułów FXO) i MOSTKU łączącego podstawę karty z REMORA. Umożliwia podłączenie do centrali do 6 linii miejskich analogowych i posiada funkcję kasowania echa.
 
 Karta POTS 8-portowa
Karta_8xPOTS
Opis:
Karta składa się z podstawy karty (mieści do 2 modułów FXO), 4 modułów FXO 2-portowych, karty rozszerzeń REMORA (mieści do 2 modułów FXO) i MOSTKU łączącego podstawę karty z REMORA. Umożliwia podłączenie do centrali do 8 linii miejskich analogowych.
 
 Karta POTS 8-portowa z kasowaniem echa
Karta_8xPOTS_Kasowanie_echa
Opis:
Karta składa się z podstawy karty (mieści do 2 modułów FXO), 4 modułów FXO 2-portowych, karty rozszerzeń REMORA (mieści do 2 modułów FXO) i MOSTKU łączącego podstawę karty z REMORA. Umożliwia podłączenie do centrali do 8 linii miejskich analogowych i posiada funkcję kasowania echa.
 
 Karta POTS 10-portowa
Karta_10xPOTS
Opis:
Karta składa się z podstawy karty (mieści do 2 modułów FXO), 5 modułów FXO 2-portowych, 2 kart rozszerzeń REMORA (każda mieści do 2 modułów FXO) i MOSTKU łączącego podstawę karty z kartami REMORA. Umożliwia podłączenie do centrali do 10 linii miejskich analogowych.
 
 Karta POTS 10-portowa z kasowaniem echa
Karta_10xPOTS_Kasowanie_echa
Opis:
Karta składa się z podstawy karty (mieści do 2 modułów FXO), 5 modułów FXO 2-portowych, 2 kart rozszerzeń REMORA (każda mieści do 2 modułów FXO) i MOSTKU łączącego podstawę karty z kartami REMORA. Umożliwia podłączenie do centrali do 10 linii miejskich analogowych i posiada funkcję kasowania echa.
   
 
BRAMKI FXO POTS:
 
 Bramka FXO POTS 1-portowa
Bramka_1xfxo_pots
Opis:
Umożliwia podłączenie do centrali 1 linię miejską analogową.
 
 Bramka FXO POTS 4-portowa
Bramka_4xfxo_pots
Opis:
Umożliwia podłączenie do centrali do 4 linii miejskich analogowych.
 
 Bramka FXO POTS 8-portowa
Bramka_8xfxo_pots
Opis:
Umożliwia podłączenie do centrali do 8 linii miejskich analogowych.