Administratorem danych osobowych jest JNS Sp. z o.o. ul. Wróblewskiego 18, (93-578 Łódź), NIP 725-189-13-94, nasze dane kontaktowe: e-mail: biuro@jns.pl, telefon: +48 42 209 27 01, fax: +48 42 209 27 02.
Na naszej stronie internetowej stosujemy sposób zautomatyzowany przetwarzania danych (w tym profilowania), zbierania danych statystycznych i analizowania ruchu na stronie internetowej. Aby dowiedzieć się więcej na temat administratora danych, odbiorców danych, profilowania, sposobu wykorzystania oraz sposobu zmiany ustawień przeglądarki, kliknij tutaj. Korzystając z tej strony bez zmian ustawień wyrażasz zgodę na profilowanie.

Akceptuję

JNS profesjonalne rozwiazania IT dla biznesu

centrale telefoniczne

audyt it i archiwizacja danych

opieka informatyczna, budowa sieci, łącza internetowe

Karty i bramki FXO POTS  

Dodatkowe elementy do systemów IP - Karty i bramki FXO analogowe:
KARTY FXO POTS na PCI:
 Karta POTS 2-portowa
Karta_2xPOTS
Opis:
Karta składa się z podstawy karty (mieści do 2 modułów FXO) i modułu FXO 2-portowego. Umożliwia podłączenie do centrali do 2 linii miejskich analogowych.
 Karta POTS 2-portowa z kasowaniem echa
Karta2xPOTS_Kasowanie_echa
Opis:
Karta składa się z podstawy karty (mieści do 2 modułów FXO) i modułu FXO 2-portowego. Umożliwia podłączenie do centrali do 2 linii miejskich analogowych i posiada funkcję kasowania echa.
 Karta POTS 4-portowa
Karta_4xPOTS
Opis:
Karta składa się z podstawy karty (mieści do 2 modułów FXO) i 2 modułów FXO 2-portowych. Umożliwia podłączenie do centrali do 4 linii miejskich analogowych.
 Karta POTS 4-portowa z kasowaniem echa
Karta_4xPOTS_Kasowanie_echa
Opis:
Karta składa się z podstawy karty (mieści do 2 modułów FXO) i 2 modułów FXO 2-portowych. Umożliwia podłączenie do centrali do 4 linii miejskich analogowych i posiada funkcję kasowania echa.
 Karta POTS 6-portowa
Karta6xPOTS
Opis:
Karta składa się z podstawy karty (mieści do 2 modułów FXO), 3 modułów FXO 2-portowych, karty rozszerzeń REMORA (mieści do 2 modułów FXO) i MOSTKU łączącego podstawę karty z REMORA. Umożliwia podłączenie do centrali do 6 linii miejskich analogowych.
 Karta POTS 6-portowa z kasowaniem echa
Karta_6xPOTS_Kasowanie_echa
Opis:
Karta składa się z podstawy karty (mieści do 2 modułów FXO), 3 modułów FXO 2-portowych, karty rozszerzeń REMORA (mieści do 2 modułów FXO) i MOSTKU łączącego podstawę karty z REMORA. Umożliwia podłączenie do centrali do 6 linii miejskich analogowych i posiada funkcję kasowania echa.
 Karta POTS 8-portowa
Karta_8xPOTS
Opis:
Karta składa się z podstawy karty (mieści do 2 modułów FXO), 4 modułów FXO 2-portowych, karty rozszerzeń REMORA (mieści do 2 modułów FXO) i MOSTKU łączącego podstawę karty z REMORA. Umożliwia podłączenie do centrali do 8 linii miejskich analogowych.
 Karta POTS 8-portowa z kasowaniem echa
Karta_8xPOTS_Kasowanie_echa
Opis:
Karta składa się z podstawy karty (mieści do 2 modułów FXO), 4 modułów FXO 2-portowych, karty rozszerzeń REMORA (mieści do 2 modułów FXO) i MOSTKU łączącego podstawę karty z REMORA. Umożliwia podłączenie do centrali do 8 linii miejskich analogowych i posiada funkcję kasowania echa.
 Karta POTS 10-portowa
Karta_10xPOTS
Opis:
Karta składa się z podstawy karty (mieści do 2 modułów FXO), 5 modułów FXO 2-portowych, 2 kart rozszerzeń REMORA (każda mieści do 2 modułów FXO) i MOSTKU łączącego podstawę karty z kartami REMORA. Umożliwia podłączenie do centrali do 10 linii miejskich analogowych.
 Karta POTS 10-portowa z kasowaniem echa
Karta_10xPOTS_Kasowanie_echa
Opis:
Karta składa się z podstawy karty (mieści do 2 modułów FXO), 5 modułów FXO 2-portowych, 2 kart rozszerzeń REMORA (każda mieści do 2 modułów FXO) i MOSTKU łączącego podstawę karty z kartami REMORA. Umożliwia podłączenie do centrali do 10 linii miejskich analogowych i posiada funkcję kasowania echa.
BRAMKI FXO POTS:
 Bramka FXO POTS 1-portowa
Bramka_1xfxo_pots
Opis:
Umożliwia podłączenie do centrali 1 linię miejską analogową.
 Bramka FXO POTS 4-portowa
Bramka_4xfxo_pots
Opis:
Umożliwia podłączenie do centrali do 4 linii miejskich analogowych.
 Bramka FXO POTS 8-portowa
Bramka_8xfxo_pots
Opis:
Umożliwia podłączenie do centrali do 8 linii miejskich analogowych.
 
< wróć
Skontaktuj się z nami!