Administratorem danych osobowych jest JNS Sp. z o.o. ul. Wróblewskiego 18, (93-578 Łódź), NIP 725-189-13-94, nasze dane kontaktowe: e-mail: biuro@jns.pl, telefon: +48 42 209 27 01, fax: +48 42 209 27 02.
Na naszej stronie internetowej stosujemy sposób zautomatyzowany przetwarzania danych (w tym profilowania), zbierania danych statystycznych i analizowania ruchu na stronie internetowej. Aby dowiedzieć się więcej na temat administratora danych, odbiorców danych, profilowania, sposobu wykorzystania oraz sposobu zmiany ustawień przeglądarki, kliknij tutaj. Korzystając z tej strony bez zmian ustawień wyrażasz zgodę na profilowanie.

Akceptuję

JNS profesjonalne rozwiazania IT dla biznesu

centrale telefoniczne

audyt it i archiwizacja danych

opieka informatyczna, budowa sieci, łącza internetowe

E-learning - opis techniczny  

Oprogramowanie platformy e-learningowej Moodle napisane jest w języku PHP i umożliwia użycie darmowych baz danych (MySQL, PostgreSQL itp.). Platformę Moodle można zainstalować w dowolnym środowisku operacyjnym (MS Windows, Unix, Linux).

Platformę e-learningową Moodle można zainstalować na dwa sposoby:

  • NA LOKALNYM SERWERZE - metoda zdecydowanie trudniejsza i wymagająca większych umiejętności w zakresie udostępniania zasobów serwera w Internecie oraz ochrony serwera przed atakami z zewnątrz.

  • KORZYSTAJĄC Z ZEWNĘTRZNEGO, PROFESJONALNEGO SERWERA - metoda prostsza, ale za to związana z wykupieniem miejsca na serwerze. Uruchomienia e-learningu jest zdecydowanie wygodniejsze, ponieważ nie musimy się martwić o przepustowość łącza w kierunku od serwera, jak również o jego bezpieczeństwo, aktualizację itp.

Wymagania od Strony Studenta

Do korzystania z platformy wystarcza jedynie przeglądarka internetowa, oczywiście przy założeniu, że oprogramowanie platformy zostało poprawnie zainstalowane przez administratora na serwerze mającym dostęp do Internetu.

  • System operacyjny: MS Windows, Linux, MAC OS X
  • Przeglądarka internetowa: Mozilla Firefox, Chrome, Internet Explorer, Opera, Safari
  • Przepustowość łącza internatowego: min. 512 kbps
 
< wróć
Skontaktuj się z nami!