Administratorem danych osobowych jest JNS Sp. z o.o. ul. Wróblewskiego 18, (93-578 Łódź), NIP 725-189-13-94, nasze dane kontaktowe: e-mail: biuro@jns.pl, telefon: +48 42 209 27 01, fax: +48 42 209 27 02.
Na naszej stronie internetowej stosujemy sposób zautomatyzowany przetwarzania danych (w tym profilowania), zbierania danych statystycznych i analizowania ruchu na stronie internetowej. Aby dowiedzieć się więcej na temat administratora danych, odbiorców danych, profilowania, sposobu wykorzystania oraz sposobu zmiany ustawień przeglądarki, kliknij tutaj. Korzystając z tej strony bez zmian ustawień wyrażasz zgodę na profilowanie.

Akceptuję

JNS profesjonalne rozwiazania IT dla biznesu

centrale telefoniczne

audyt it i archiwizacja danych

opieka informatyczna, budowa sieci, łącza internetowe

Outsourcing IT = niższe koszty działalności firmy  

Outsourcing IT polega na przejęciu części lub całości działalności klienta w zakresie IT. Powierzenie obsługi informatycznej specjalistom z zewnętrznej firmy ma wiele zalet. Jednak najważniejszą z nich jest obniżenie kosztów działalności. Skorzystanie z usług profesjonalistów pozwala przenieść odpowiedzialność za funkcjonowanie firmowych komputerów i systemów na specjalistów od IT i skupić się na głównej działalności przedsiębiorstwa.

 

outsourcing-IT

Outsourcing IT - co to jest?

Pojęcie outsourcing stanowi skrót od słów outside-respurce-using, który oznacza korzytanie z zasobów zewnętrznych. Outsourcing staje się coraz bardziej popularny w wielu dziedzinach, jednak szczególnie przydatny jest właśnie w branży IT.

Firmy z różnych branż korzystają coraz chętniej z usług outsourcingowych, ponieważ nie opłaca im się zatrudniać pracownika specjalnie do obsługi firmowej sieci. Skorzystanie z outsourcingu pozwala bowiem na optymalizację działalności i większą konkurencyjność. Firmy korzystające z takich usług stanowią liderów swojej branży poprzez ciągłe podnoszenie jakości swoich usług.

 

Dlaczego outsourcing IT jest taki korzystny?

Wśród głównych zalet outsourcingu IT wymienia się obniżenie kosztów, korzystanie z najnowszych rozwiązań z branży IT, efektywne wykorzystywanie czasu i zasobów ludzkich. Predsiębiorstwa mają pewność, że otrzymają szybką pomoc zdalną lub na miejscu w razie nagłej awarii lub problemów sprzętowych. W większości firm zatrudnianie informatyka nie jest opłacalne ze względu na sporadyczne sytuacje, w których może on działać. Często też trudnym zadaniem jest znalezienie specjalisty, który będzie miał kompleksową wiedzę, ponieważ branża IT jest bardzo rozległa. Korzystając z usług outsourcingowych mozna mieć pewność, że dane firmowe będą miały zapewniony wysoki poziom bezpieczeństwa i poufności.

Outsourcing IT - zakres usług

W ramach outsourcingu oferowany jest szeroki zakres usług. Wśród nich znajduje się:

  • pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów,
  • naprawa sprzętu komputerowego,
  • administrowanie bazami danych,
  • szkolenie pracowników,
  • doradztwo informatyczne,
  • serwis sprzętu firmowego,
  • audyt sieci firmowej i oprogramowania.

Zastanawiasz się jak usprawnić działanie swojej firmy? Wybrać skuteczne oprogramowanie, adekwatne dla Twojej działalności? Skorzystaj z naszych usług!

 

Poznaj usługi outsourcingowe IT JNS:

http jns Outsourcing IT JNS

 

 

< wróć
Skontaktuj się z nami!