Prowadzenie lokalu gastronomicznego związane jest nierozerwalnie z posiadaniem odpowiedniego oprogramowania. Dziś już nikt sobie przecież nie wyobraża obsłużenia zamówień bez intuicyjnego systemu gastronomicznego, który znacznie usprawnia pracę. Posługiwanie się nowoczesnymi rozwiązaniami IT w gastronomii pozwala na zwiększenie efektywności pracy barmanów kelnerek i kucharzy. To przekłada się automatycznie na wyższą jakość świadczonych usług, szybszą obsługę i wzrost i zadowolenia klientów. systemy-dla-gastronomii

 

Oprogramowanie dla gastronomii - mnogość rozwiązań

Specjalistyczne oprogramowanie dla lokali gastronomicznych ma szerokie zastosowanie w gastronomii. Na rynku mamy do wyboru m in.:

Oprogramowania dla gastronomii to rozsądne rozwiązanie, które pozwoli na poczynienie dużych oszczędności i szybszą obsługę klienta. Badania wskazują, że stosowanie rozwiązań IT w gastronomii wpływa na zwiększenie zysku restauracji nawet o 15%. Spowodowane jest to eliminacją błędów popełnianych przez pracowników. Menadżer lokalu gastronomicznego ma możliwość bieżącej oceny sytuacji lokalu i wgląd w archiwalne zamówienia i stany magazynowe. Raporty pozwalają na szybkie podsumowanie działalności restauracji za dany okres i porównanie z innymi okresami.

 

System gastronomiczny - dobry wybór to podstawa

Ważnym elementem, który powienien mieć wpływ na wybór dostawcy oprogramowania jest również opieka serwisowa dla użytkowników systemu. Ważne jest szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem. Koniecznie musi się to odbywać się to bez wpływu na bieżącą działalność lokalu gastronomicznego. 

Profesjonalna restauracja nie może sobie pozwolić na działanie bez oprogramowania gastronomicznego, które stanowi obecnie konieczność, by móc na równi rywalizować z konkurencją. Z punktu widzenia użytkownika oprogramowanie powinno być intuicyjne, łatwe w obsłudze, stabilne w działaniu, a także z bogatymi funkcjonalnościami. Wszystko to można znaleźć w systemach dla gastronomii oferowanych przez naszą firmę.

Poznaj nasze produkty i skorzystaj z naszych usług. Systemy z naszej oferty zostały opracowane mając na względzie przede wszystkim wygodę klienta i sprawdzą się z powodzeniem w lokalu gastronomicznym każdego rodzaju. 

 

Sprawdź nasze systemy dla gastronomii:

http jns System dla gastronomii S4H

http jns System zarządzania dostawami FoodGo