Zastanawiasz się jak najlepiej i najbardziej efektywnie dbać o swoje mienie? Najlepszy wybór to monitoring. Znajduje się on w coraz większej liczbie lokalizacji. Już nikogo nie powinien dziwić widok kamery na ulicy, w sklepie, czy w restauracji. Jest to bowiem bardzo dobry sposób na poprawę bezpieczeństwa i eliminację niepożądanych sytuacji. Monitoring pozwala na bieżące śledzenie sytuacji w miejscu, gdzie funkcjonuje bez konieczności ciągłego przebywania tam. Nowoczesne systemy monitoringu pozwalają na zdalne obserwowanie podglądu z kamer z dowolnego miejsca.  Monitoring-JNS

Monitoring i problemy z głowy!

Monitorowanie w firmach, restauracjach itp. jest jednym z elementów, które ma wpływ na konkurencyjność na rynku. Zdarza się często bowiem, że część towaru, czy produktów nie jest wykorzystywana optymalnie przez pracowników co prowadzi do strat. Monitorowanie pozwala na eliminację nadużyć i poprawę sytuacji finansowej. Często może wydatnie wpłynąć na zmianę sytuacji w lokalu. Na rynku istnieje wiele systemów do monitoringu. Jednak konieczne jest takie dobranie elementów monitoringu, by w pełni wykorzystywać jego możliwości. Ważne jest również dokładne rozpoznanie i dopasowanie systemu do indywidualnych potrzeb. Wybierając rozwiązanie w zakresie monitoringu warto też zwrócić uwagę na obsługiwanie systemu. Najlepiej wybierać systemy nie wymagające dodatkowej pracy, czyli tzw. "bezobsługowe". Zapewni to nam spokojną pracę bez konieczności wykonywania dodatkowych zadań związanych z obsługą. 

 

Monitoring - zalety:

  • poprawa bezpieczeństwa, 
  • szybki zwrot nakładów, 
  • eliminacja niepożądanych sytuacji,
  • stała kontrola jakości pracy pracowników,
  • zdalne kontrolowanie sytuacji w monitorowanym obiekcie,
  • ochrona towaru i sprzętu,
  • dostęp do archiwalnych nagrań w każdej chwili,
  • łatwa archiwizacja na nośniku dowolnego rodzaju.
Monitoring-JNS2

Nasza firma zajmuje się instalacją i serwisowaniem systemów monitoringu dedykowanych dla gastronomii, lokali usługowych typu salony fryzjerskie czy kosmetyczne itp. Monitoring oferowany przez nas jest oparty na najnowszym i najbardziej profesjonalnym sprzęcie. 

 

Poznaj nasze rozwiązania w zakresie monitoringu: 

http jns Monitoring JNS