Administratorem danych osobowych jest JNS Sp. z o.o. ul. Wróblewskiego 18, (93-578 Łódź), NIP 725-189-13-94, nasze dane kontaktowe: e-mail: biuro@jns.pl, telefon: +48 42 209 27 01, fax: +48 42 209 27 02.
Na naszej stronie internetowej stosujemy sposób zautomatyzowany przetwarzania danych (w tym profilowania), zbierania danych statystycznych i analizowania ruchu na stronie internetowej. Aby dowiedzieć się więcej na temat administratora danych, odbiorców danych, profilowania, sposobu wykorzystania oraz sposobu zmiany ustawień przeglądarki, kliknij tutaj. Korzystając z tej strony bez zmian ustawień wyrażasz zgodę na profilowanie.

Akceptuję

JNS profesjonalne rozwiazania IT dla biznesu

centrale telefoniczne

audyt it i archiwizacja danych

opieka informatyczna, budowa sieci, łącza internetowe

System archiwizacji danych JNS  

Zapraszamy do zapoznania się z naszą zaktualizowaną ofertą Systemu archiwizacji danych. Proponujemy Państwu System, który zapewnia automatyczny backup, pozwala na pracę bez zakłóceń i przesyła w bezpieczne miejsce bezcenne dane. System ten adresujemy do użytkowników, dla których utrata danych wiąże się z koniecznością poniesienia wysokich kosztów odzyskiwania posiadanych zasobów.

archiwizacja-danych2

 Archiwizacja danych - przykłady:

  • archiwizowanie dokumentów księgowych w wersji elektronicznej,
  • archiwizacja programów księgowych - baz danych,
  • archiwizowanie danych z baz np. systemu CRM,
  • archiwizacja dokumentów firmowych w wersji elektronicznej,
  • tworzenie kopii zapasowych dysku.

Szczegóły nowej oferty:

Archiwizacja danych System archiwizacji danych

 

< wróć
Skontaktuj się z nami!